Varbase Total Control Dashboard (8.x-6.8) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Yes
ja: はい

en: no
ja: いいえ

en: Display options
ja: ディスプレイオプション

en: Start Date
ja: 開始日

en: End Date
ja: 終了日

en: Filters
ja: フィルター

en: More...
ja: 更に表示

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Default display options
ja: デフォルトのディスプレイオプション
