Varbase Total Control Dashboard (8.x-6.9) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Yes
nl: Ja

en: no
nl: nee

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: Quick Links
nl: Snelkoppelingen

en: More...
nl: Meer...

en: Default display options
nl: Standaard weergave-opties

en: Create New Content
nl: Inhoud aanmaken
