Varbase Total Control Dashboard (9.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: no
ast: non

en: Filters
ast: Filtros
