Varbase Total Control Dashboard (9.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)
