Varbase Total Control Dashboard (9.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Value
pt: Valor

en: Type
pt: Tipo

en: Yes
pt: Sim

en: no
pt: não

en: Display options
pt: Mostrar opções

en: Start Date
pt: Data inicial

en: End Date
pt: Data Final

en: Filters
pt: Filtros

en: Manage users
pt: Gerenciar usuários

en: Quick Links
pt: Links Rápidos

en: More...
pt: Mais...

en: Dashboard
pt: Painel

en: Edit Account
pt: Editar a conta

en: Default display options
pt: Opções de exibição padrão
