Varbase Total Control Dashboard (9.0.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Value
it: Valore

en: Type
it: Tipo

en: Yes
it: Sì

en: Display options
it: Opzioni di visualizzazione

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: End Date
it: Data inizio

en: Filters
it: Filtri

en: More...
it: Ancora...

en: Edit Account
it: Modifica l'account

en: Default display options
it: Opzioni di visualizzazione di default
