Varbase Total Control Dashboard (9.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Yes
lt: Taip

en: no
lt: ne

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Filters
lt: Filtrai

en: More...
lt: Daugiau..

en: Dashboard
lt: Darbastalis
