Varbase Total Control Dashboard (9.0.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: no
sv: nej

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Filters
sv: Filter

en: More...
sv: Mer...

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Default display options
sv: Alternativ för förvald visning
