Varbase Total Control Dashboard (9.0.2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Yes
ru: Да

en: no
ru: нет

en: Display options
ru: Настройки отображения

en: Start Date
ru: Дата начала

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Filters
ru: Фильтры

en: Manage users
ru: Управление пользователями

en: Discussion
ru: Дискуссия

en: More...
ru: Ещё...

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Default display options
ru: Настройки по умолчанию для отображения

en: My Site Overview
ru: Обзор моего сайта
