Varbase Total Control Dashboard (9.0.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: no
lv: nē

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Filters
lv: Filtri

en: More...
lv: Vairāk...

en: Dashboard
lv: Darbgalds
