Varbase Total Control Dashboard (9.0.6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: no
mn: үгүй

en: Dashboard
mn: Самбар
