Varbase Total Control Dashboard (9.1.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: no
gl: non

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Filters
gl: Filtros

en: More...
gl: Máis

en: Dashboard
gl: Panel de control
