Varbase Total Control Dashboard (9.1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: no
km: ទេ

en: Filters
km: តម្រង

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
