Varbase Total Control Dashboard (9.1.4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Yes
fi: Kyllä

en: no
fi: ei

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Default display options
fi: Näytön oletusasetukset
