Varbase Total Control Dashboard (9.1.4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Yes
he: כן

en: no
he: לא

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Filters
he: מסננים

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Default display options
he: אפשרויות לתצוגת ברירת המחדל
