Varbase Workflow (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
uk: Архівовано

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow state label]
en: Published
uk: Опубліковано

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
uk: Архівувати

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
uk: Створити нову чернетку

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
uk: Опублікувати
