Varbase Workflow (2.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Moderated content
fi: Moderoitu sisältö

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Filter
fi: Suodatus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authors
fi: Alkuperäinen tekijä

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä

en: Get the actual content from a content revision.
fi: Hae sisältö sisältöversiosta.
