Varbase Workflow (2.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Moderated content
mr: नियंत्रित मजकूर

en: Language
mr: भाषा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Updated
mr: सुधारित

en: User
mr: सदस्य

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
