Varbase Workflow (2.0.0-alpha7) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Moderated content
he: תוכן מנוהל

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Filter
he: סינון

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authors
he: מחברים

en: Simple
he: פשוט

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
