Varbase Workflow (2.0.0-beta1) - en to no translation catalogue (26 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Operations
no: Handlinger

en: Moderated content
no: Moderert innhold

en: Language
no: Språk

en: Reset
no: Nullstill

en: Updated
no: Oppdatert

en: User
no: Bruker

en: Content type
no: Innholdstype

en: Filter
no: Filtrer

en: Desc
no: Synkende

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Authors
no: Forfattere

en: Simple
no: Enkel

en: Offset
no: Forskyving

en: - none -
no: - ingen -

en: Items per page
no: Elementer per side

en: - All -
no: - Alle -

en: Moderation state
no: Modereringstilstand

en: Asc
no: Stigende

en: Get the actual content from a content revision.
no: Hent det faktiske innholdet fra en innholdsrevisjon.

en: Editorial
no: Redaksjonell

en: Find and moderate content.
no: Finn og moderer innhold.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
no: Det er ikke noe moderert innhold tilgjengelig. Bare versjoner av innhold som er på vent, for eksempel utkast, vises her.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
no: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
no: Publisert

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
no: Publiser
