Varbase Workflow (2.0.10) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Moderated content
id: Konten dimoderasi

en: Language
id: Bahasa

en: Updated
id: Diperbaharui

en: User
id: Pengguna

en: Content type
id: Jenis konten

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Moderation state
id: Status moderasi

en: Asc
id: Urutan turun

en: Get the actual content from a content revision.
id: Dapatkan konten sesungguhnya dari revisi konten.

en: Find and moderate content.
id: Menemukan dan memoderasi konten.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
id: Tidak ada konten yang dimoderasi. Hanya versi konten yang tertunda, seperti draf, yang dicantumkan di sini.
