Varbase Workflow (2.0.11) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Moderated content
da: Modereret indhold

en: Language
da: Sprog

en: Reset
da: Gendan

en: Updated
da: Opdateret

en: User
da: Bruger

en: Content type
da: Indholdstype

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authors
da: Forfattere

en: Simple
da: Simpel

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Moderation state
da: Godkendelsestilstand

en: Asc
da: Stigende

en: Get the actual content from a content revision.
da: Hent indholdet fra en indholdsversion.

en: Editorial
da: Redaktionel

en: Find and moderate content.
da: Find og moderér indhold.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
da: Der er ikke noget modereret indhold tilgængeligt. Her vises kun ikke-udgivet indhold som f.eks. kladder.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
da: Kladde

[ctx: Workflow state label]
en: Published
da: Udgivet

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
da: Udgiv
