Varbase Workflow (2.0.13) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Filter
oc: Filtrar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître

en: Get the actual content from a content revision.
oc: Récupérer lo contengut actual dempuèi una revision de contengut.
