Varbase Workflow (2.0.18) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Moderated content
nl: Gemodereerde inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: - none -
nl: - geen -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Moderation state
nl: Moderatiestatus

en: Asc
nl: Oplopend

en: Get the actual content from a content revision.
nl: Verkrijg de inhoud van een inhoudsrevisie.

en: Editorial
nl: Redactioneel

en: Find and moderate content.
nl: Inhoud zoeken en modereren.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
nl: Geen inhoud beschikbaar voor moderatie. Alleen inhoud die op moderatie wacht, zoals concepten, wordt hier getoond.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren
