Varbase Workflow (2.0.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Moderated content
ku: ناوەڕۆکی چاودێریکراو

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Filter
ku: پاڵێو
