Varbase Workflow (2.0.20) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Default
te: అప్రమేయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Filter
te: వడపోయి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
