Varbase Workflow (2.0.5) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Moderated content
hr: Moderirani sadržaj

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Filter
hr: Pročisti

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: - none -
hr: - ništa -

en: Asc
hr: Uzlazno
