Varbase Workflow (2.0.8) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Moderated content
uk: Ухвалювані матеріали

en: Language
uk: Мова

en: Reset
uk: Скинути

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Filter
uk: Фільтр

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authors
uk: Автори

en: Simple
uk: Просте

en: Offset
uk: Зміщення

en: - none -
uk: - порожньо -

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Moderation state
uk: Стан модерації

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Get the actual content from a content revision.
uk: Отримати актуальний вміст з редакції матеріалу.

en: Editorial
uk: Редагування

en: Find and moderate content.
uk: Немає доступного модерованого вмісту. Тут перераховані лише ті, що очікують на розгляд зміст, такі як чернетки.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
uk: Модеровані матеріали відсутні. Тут перелічено лише ті версії матеріалів, що очікують на розгляд, наприклад чернетки.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow state label]
en: Published
uk: Опубліковано

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
uk: Опублікувати
