Varbase Workflow (2.0.9) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
