Varbase Workflow (2.1.2) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Moderated content
es: Contenido moderado

en: Author
es: Autor

en: Language
es: Idioma

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: Updated
es: Actualizado

en: User
es: Usuario

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Filter
es: Filtro

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Offset
es: Desplazamiento

en: - none -
es: - ninguno -

en: Save as
es: Guardar como

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Moderation state
es: Estado de moderación

en: Get the actual content from a content revision.
es: Obtener el contenido real de una revisión de contenido.

en: Find and moderate content.
es: Encuentra y modera contenido.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
es: No hay contenido moderado disponible. Solo las versiones pendientes de contenido, como los borradores, se enumeran aquí.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
es: Borrador

[ctx: Workflow state label]
en: Published
es: Publicado

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
es: Publicar
