Varbase Workflow (2.1.4) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Moderated content
et: Modereeritud sisu

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Filter
et: Filtreeri

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Simple
et: Lihtne

en: Offset
et: Nihe

en: Save as
et: Salvesta kui

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Asc
et: Kasvav

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: Find and moderate content.
et: Otsi ja modereeri sisu.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
et: Modereeritavat sisu pole saadaval. Siin kuvatakse ainult ootel olevaid versioone sisust, nagu mustandid.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
