Varbase Workflow (2.1.5) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Moderated content
is: Ritstýrt efni

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Updated
is: Uppfært

en: User
is: Notandi

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Filter
is: Sía

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
