Varbase Workflow (3.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Moderated content
gl: Contido moderado

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Filter
gl: Filtro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Get the actual content from a content revision.
gl: Obter o contido real dunha revisión de contido.
