Varbase Workflow (3.0.15) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Moderated content
ro: Conținut moderat

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Filter
ro: Filtru

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Offset
ro: Decalaj

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Moderation state
ro: Starea de moderare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Get the actual content from a content revision.
ro: Obțineți conținutul actual dintr-o revizie a conținutului.
