Varbase Workflow (3.0.2) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عمل ها

en: Moderated content
fa: محتوای مدیریت شده

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Updated
fa: به‌روز

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Filter
fa: صافی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Get the actual content from a content revision.
fa: دریافت محتوای واقعی از یک تنقیح محتوا.
