Varbase Workflow (3.0.2) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Moderated content
sk: Moderovaný obsah

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Offset
sk: Ofset

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Editorial
sk: Editoriál

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
