Varbase Workflow (3.0.3) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
