Varbase Workflow (3.0.6) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Moderated content
ca: Contingut moderat

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Filter
ca: Filtra

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Offset
ca: Desplaçament

en: - none -
ca: - cap -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Save as
ca: Desa com

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Get the actual content from a content revision.
ca: Obté el contingut real a partir d'una revisió de contingut.

en: Find and moderate content.
ca: Cerca i modera contingut.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
ca: No hi ha disponible contingut moderat. Només es llisten aquí les versions pendents de continguts, com poden ser els esborranys.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
