Varbase Workflow (3.0.6) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Moderated content
lv: Moderēts saturs

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Save as
lv: Saglabāt kā

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
