Varbase Workflow (3.0.6) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Moderated content
pt: Conteúdo moderado

en: Author
pt: Autor

en: Language
pt: Idioma

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Default
pt: Predefinido

en: Updated
pt: Atualizado

en: User
pt: Utilizador

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Filter
pt: Filtro

en: Desc
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Save as
pt: Guardar como

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Moderation state
pt: Estado de moderação

en: Asc
pt: Ascendente

en: Get the actual content from a content revision.
pt: Obter o conteúdo atual a partir de uma revisão de conteúdo.
