Varbase Workflow (3.0.7) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Filter
ast: Filtru
