Varbase Workflow (3.0.7) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
