Vardot Support (1.1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Count
ru: Количество

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Duplicate titles
ru: Дубликаты заголовков

en: Taxonomy vocabularies
ru: Словари таксономии

en: Expiration of cached pages
ru: Время жизни кэша страниц

en: Total size
ru: Общий размер
