Vardot Support (1.1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Count
pt: Contagem

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Duplicate titles
pt: Títulos duplicados

en: Taxonomy vocabularies
pt: Vocabulários de taxonomia

en: Expiration of cached pages
pt: As páginas em cache expirarão
