Vardot Support (1.1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Count
uk: Лічильник

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Duplicates
uk: Дублікати

en: Duplicate titles
uk: Дублікати заголовків

en: Taxonomy vocabularies
uk: Словники таксономії

en: Expiration of cached pages
uk: Закінчення терміну кешованих сторінок

en: Total size
uk: Загальний розмір
