Vardot Support (1.1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Count
pl: Liczba

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Duplicates
pl: Duplikaty

en: Taxonomy vocabularies
pl: Słowniki taksonomii

en: Expiration of cached pages
pl: Wygaśnięcie buforowanych stron
