Vardot Support (1.1.0-beta6) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Count
da: Antal

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Duplicates
da: Dubletter

en: Taxonomy vocabularies
da: Taksonomi ordforråd

en: Expiration of cached pages
da: Udløb af cachede sider
