Vardot Support (1.1.0-beta8) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Count
de: Anzahl

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Duplicates
de: Doppelte Einträge

en: Duplicate titles
de: Doppelte Titel

en: Taxonomy vocabularies
de: Taxonomie-Vokabulare

en: Expiration of cached pages
de: Ablauf von zwischengespeicherten Seiten

en: Not recommended
de: Nicht empfohlen

en: Total size
de: Gesamtgröße

en: Field status
de: Feldstatus

en: Folder Structure
de: Verzeichnisstruktur

en: Aggregate and compress CSS files in Drupal.
de: CSS-Dateien in Drupal aggregieren und komprimieren.
