Varnish purger (8.x-1.10) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Path
hr: Putanja

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Tokens
hr: Tokeni

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
