Varnish purger (8.x-1.10) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Scheme
te: పథకం

en: Name
te: పేరు

en: Performance
te: పనితీరు

en: About
te: గురించి
